|
BEZIRK
BEZIRKSLIGA
Buchforst: Bender 8:12, Heimes 5:13, Sazinger 9:7, Stüttgen
7:10, Diesing 9:5, Kleinert 3:8, Kleiner 2:0, Stein 1:2.
Dünnwald II: Friedrichs 11:11, Wagner 16:6, Kröner 10:7,
Porschke 15:5, Woschczytzki 12:5, Stosch 9:4, Romanek 1:2,
Bruchhagen 1:2.
BC Efferen: Mosblech 6:10, Ortlieb 5:15, Reder 14:7, Mundorf
5:13, Stüwe 6:9, Schmock 6:5, Schäfer 3:3, Bellinvia 0:1,
Amelong 2:2.
RW Esch: Pesch 16:0, Heinrichs 17:2, Hochhausen 9:9,
Wieland 1:3, Mennis 10:6, Bäuerle 8:4, Mysiich 1:3, Schopen
0:4, Burbach 1:0, Bell 1:1, Zimmermann 1:3.
Holweide: Beuß KW 15:3, Meyer 7:10, Biesenbach 11:1,
Beuß H 8:12, Boehnert 10:7, Golzheim 4:9, Beuß H. 1:3,
Kirchner 0:2, Doelle 1:1, Melzer 0:3, Lauten 0:1, Aschauer
0:5.
I.FCKöIn ll: Funk 1:9, Valentini 7:13, Wettey 4:16, Ossowski
13:5, Grundmann 8:7, Bernds 5:6, Schwan 0:1, Schneider
1:1, Schoulen 1:2, Wehland 1:1, Wegener 0:1, Withake 0:1,
Hübbers 1:2, Schönleiter 0:4.
ESV OIymp.Köln: Wolter 8:10, Cremer 6:16, Rafalski 2:10,
Nohl 3:13, Felix 2:4, Finsterbusch 6:7, Bausch 0:4, Kühlert-
Habricht 3:2, Sonntag 0:1, Stranz 1:2, Schmidt 1:2,
Hackhausen 0:1.
1 .TTC Köln II: Dr.Bödiker 11:9, Scheja 12:8, Melier 16:4,
Grande 3:12, Korz 14:0, Deussen 8:4, Kehler 4:2, Deutgen
1:0, Steinbach 1:0.
Lützenkirchen II: Brambosch 18:4, Hansmann 6:5, Jandt
12:9, Schmitz 15:5, Rolffs 11:7, Ballnus 4:8, Wagener 6:5,
Kappel1:0.
Pulheimer SC: Dr.Fillbrunn 5:1, Henning 14:4, Muhs 3:12,
Zweers 4:15, Vössing 8:6, Esser 8:9, Dr.Kischel 11:5, Gaus
2:2, Koston 1:1.
SC Reusralh: Berg 8:12, Gähl 10:6, Biedermann 14:4,
Houbertz 8:6, Ruppelt 3:4, Froböse 10:3, v.Pruszak 7:7,
Sengpiel 0:1.
SG ECWorringen:Wollnv5:17. Tempelhagen 5:12, Anton
7:7, Sortino 3:12, Blümel 4:9, Bertermann 1:7, Segreth 0:2,
Urlewitz 0:1, Siebert 1:1, Wieting 0:1.
Bezirksklasse Gr.1
DJK Bergheim: Roßbach 1:3, Weiss-Maes 0 3:7, Meinberger
0:4, Derkum 5:14, Weiss-Maes C 3:6, Messer 2:7, Rauch
5:6, Behnisch 1:2, Gleich 0:3, Urbach 0:1, Schultze 3:1,
Faßbender 2:0, Panczak0:2, Laßmann 1:3, Esser 0:2,
Schwabe 1:1, Düster 1:3.
Berrenrath II: Gühmann 8:12, Küsters 13:3, Guntermann
2:11, Zimmermann 10:8, Tesch 7:10, Kleber 7:7, Hermans
0:4, Lück 1:1, Paeper 1:0, Schumacher 1:1, Gall 0:2, Stiitz
0:2.
Berzdorf II: Lohmar 7:5, Avellino 9:10, Sträub 1:4, Vazzana
3:15, Schäbel 4:7, Rochow 7:8, Schiffer 4:8, Wieczorek 2:3,
Dann 1:3.
Eisdorf II: Kleefisch 11:7. Geppert 8:10. Steven 6:0. Lieh 9:8.
Everhartz 9:8, Wagner 7:7, Schauf 10:4, Schaut N 2:1,
Clemens 1:1, Djamalpour 2:4, Kleefisch 1:0.
DJKV.Frechen: Birkenbeul 10:10, Trabandt 9:8, Vosen 11:7,
Güld 8:4, Tomzak 8:3, Fester 6:8. Winkel 2:0, Sura 2:0,
Heimbach 0:4, Falcke0:4, Sura0:3, Joseph 0:1, Hussy0:2.
DJK Hürth II: Inden 7:6, Gröger 3:11, Lugert 9:7, Bohlander
3:13, Fuchs 1:13,Mielczarek 5:6, Eckstein 0:1, Volpe 0:1,
Bogaj 2:2, Gerards 2:3.
DJK Alemania: Neuenhaus 14:8, Zahner 11:9, Rau 6:11,
Wyzujak 12:3, Bekker 4:5, Markou 6:6, Reuschenbach 0:1,
Schwarz 1:0, Bender 0:1, Meng 2:2, Schon-0:1.
TG Langenich II: Lövenich 4:4, Stertzenbach 11:7, Bernowitz
8:11, Vreden 10:10, Prigger 7:8, Kuhfuhs 8:5, Maus 4:6, Tonn
1:2,VrölsO:1.
TTC Mödrath II: Glagow 7:13, Klos 6:15, Schoulen 9:8,
Schoulen 3:12, Bock 0:4, Batsch 8:5, Mungenberg 3:3, Lerch
3:3, Miesen 1:1, Menard 1:1, Roth 0:1.
FC Pesch II: Drabicki 2:6, Scholl 5:5, Kemmerling 14:1, Forst
13:3, Kühlem 8:4, Nefgen 10:5, Funkenhaus 7:5, Meurer 1:1,
Weigel 1:1, Neelen 2:1, Juffin 0:1, Paproth 0:2.
Türnich-Brüggen: Assenmacher 13:5, Goecks 12:7, Billig
15:2,Tiberi 11:4, Stajer 0:3, Schneider 11:1, Clay 2:1, Sauer
1:0.
Vogelsang: Kettler 8:9, Frankenberg 16:1, Krzonkatia 8:7,
Mach 11:4, Lehrenfeld 7:3, Leiber 6:4, Werner 0:0.
Bezirksklasse Gr. 2
TTVg Biesfeld: Kirch 12:10, Müller 5:15, Reuter 12:10,
Stockberg 4:17, Naß 9:12, Oberbörsch 9:5, Slockberg 2:4.
TTC Bensberg: Wagner R 17:5, Prinz 7:13, Wagner C 15:7,
Koenen 11:9, Jung 10:7, Hackenbroch 0:3, Jakubowski 6:8.
TTC Burscheid: Dohmen 17:3, Faehling 11:11, Neumann
6:10, Dahlhaus 5:16, Botl 7:14, Winitzki 4:9, Majewski 0:6,
Bosbach 0:3.
TV Dellbrück: Krey R 7:15, Krey T 18:4, Köning 13:9,
Bachmann 12:8, Schwitteck 11:7, Winkels 8:10, Steßgen 0:2.
Post Qpladen: Wendland 15:7, Biskupek 2:6, Wenzel 12:10,
Schneider 13:8, Greising 14:3, Zobel 10:2, Kreikenbohm 2:2,
Michels 1:1, Kube 0:1, Hoffmann 2:2, Mandt 0:1, Galassi 0:2.
DJK Oslheim: Reudenbach 13:7, Ody 13:8, Hundeborn 15:4,
Rosenberg 10:5, Schäfer 11:4, July4:7, Bräunsbach 1:0,
Stanec 1:0, Senkaya 4:0, Lichtenfeld 0:1.
RG Porz III: Schulz 10:8, Gölzer8:14, Cieslak 13:9, Ley 11:9,
Strehl 13:5, Lohmaier 10:6, Kannenberg 0:2, Schäfer 0:1,
Liesenfeld 1:1,Strehl 0:1.
TV Refrath: Verdcheval 11:9, Dockter 10:12, Schmilz 10:11,
Balzer 14:7, Lauber 13:8, Jentsch 1:14, Siefert 1:2, Holler
0:1.
Ommerborn-Sand: Pütz 10:12, Bongard J 6:16, Ommer 10:9,
Brückmann 16:4, Hungenbach 12:8, Komischke 6:7, Weber
3:4.
1.TTC Stammheim: Dr.Hellfeldt 10:8, Roth 8:12, Hecht 8:14,
Kralik4:17, Güttner 12:9, Nesgen 10:9, Stamatowtech 0:2,
Hecht 0:2.
TVSürth: Karbig 16:4, Dr.Tönnies 7:15, Heeger 7:9, Langen
2:19, Györi 11:7, Künstler 8:8, Steinhofer 1:2, Zehner 0:1.
TV Voiswinkel: Kohlgriiber 9:13, Beutling 7:15, Schiffer A
6:16, Schiffer G 12:9, Grimberg 13:8, Patz 3:9, Wendschoff
2:0, Wienströr 1:4, Deiters 0:2.
KREIS KÖLN rrh. Damen
Kreisliga
TV Dellbrück: Boos 40:15, Greulich 24:23, Heisterkamp
21:26, Brogi 5:30, Henning 0:11.
DJK Dünnwald: Düchting 23:26, Heppekausen E 18:26,
Sturm 20:20, Peterson 11:26, Heppekausen P 0:3, Braun 0:2.
SV Bergfried: Fippel 37:8, Biesenbach 33:14, Kafier 14:5,
Marasch 11:10, Lützenkirchen 11:7, Kirsch-Sochiea 9:8, Korn
2:12.
DJK Ostheim: Schneider M 27:17, Ecklebe 16:33, Baron
16:23, Schneider S 5:27, Wild 0:16.
TTC Bensberg II: Klinnert 21:7, Gessner 38:12, Schmickler
13:23, Kaestle 19:23, Krutt 15:16, Huger 3:10.
SV Neubrück: Hoffmann 39:10, Lohest 22:12, Blank 4:2,
Heppekausen 16:28, Feldmann 2:11, Kleiner! Su 2:23,
Kleiner! Si 2:23, Nauen 0:2.
DJK Holweide II: Goebel-Zankar 18:22, Boehnert 13:27,
Fleischhauer An 8:30, Bückling 6:21, Fleischhauer As 1:10,
Nußbaum 0:4, Hetze-Klein 12:12.
TTC RG Porz IV: Genzel 10:0, Müncheberg 32:6, Schiefer
38:6, Wagenhut 22:11, Sänger 7:2, Frauenrath 9:8, Bauer
8:15.
TTC Bärbroich III: Hilgers 15:24, Drost 27:19, Heider 21:20,
Stehr 21:14, Braitsch 13:12, Orth 0:2.
TuS Moitzfeld: Pantel 37:14, Dorff 30:13, Müller 18:24, Nagel
24:19, Krebs 2:8.
I.TTCSIammheim: Buchmann 42:10, Jacobi 16:30,
Gerhards 17:24, Fröhlen 17:26, Förster 1:3, Brauer5:1.
1.Kreisklasse
TV Westhoven: Drosse 23:5, Becker 20:8, Hackenbroch
18:10, Wulf 2:1, Schmitt 1:1, Hoppstein 5:18.
TTC Schlebusch II: Huber C 0:5, Huber G 6:5, Christiani
4:10, Grube 3:9, Brock 1:7, Briem 0:5.
TTC Schlebusch: Zündorf 15:4, Schmidt 21:9, Jeuk 20:10,
Arnolds 13:8, Huber G 1:2, Brock 1:2, Grube 1:5, Briem 0:4,
Huber C 6:5.
TV Refralh: Klems 12:19, Cürten 4:20, Mestrum 2:23, Zirks
0:20, Beran 1:5.
TTV Gladbach: Brombach 7:13, Ivanusic 17:14, Lang 16:7,
Gilles 19:9, Heimann 3:13, Schmidt 3:3.
SV Frielingsdorf: Kühr 34:2, Betlermann 13:4, Kolb 29:4, Sülz
9:10, Steinbach 0:2, Müller 2:1, Herweg 1:3, Zysc 2:2,
Kemmerich 0:2.
TTVg Biesfeld: Tillmann 11:20, Breidenbach 11:15, Hajmann
A 5:24, Cürten 5:21, Hajmann C 2:2, Schumacher 3:5.
TTC Bärbroich IV: Orth 19:15. Lev M 2:1, Ley V 18:12.
Courage 11:13, Winkler-Hübsch 5:22, Ley B 0:4.
SC Reusrath: Lindenberg 25:9, Beriak 17:8, Metz 14:15,
Marachi 17:8, Emmerich 1:2.
Herren Kreisliga Nord
SV Bergfried: Dieckmann 12:6, Forisch 5:12, Jussen 13:7,
Biesenbach 6:10, Pahl 5:8, Koller 5:8, Sonnwald 0:1, Koppen
1:2, Hofmann 2:1.
DJK Buchforst II: Kleiner 11:5, Stein 6:11, Breuer 12:9,
Grunde 4:12, Mueskes 4:5, Sawatzki 9:3, Bender 2:0, Breuer
3:2, Holland 2:3, Hoffmann 0:3, Giersen 0:1, Sträßer 0:2,
Martin 0:1.
DJK Bürrig: Sunne 13:9, Hielscher 8:13, Trappen 7:14,
Schindler 2:3, Guthke 4:11, Lange 6:12, Müller 0:1, Ring 1:5,
Kaieja 1:0, Tatar 1:3, Stahlknecht 0:3.
TV Dellbrück II: Stessgen 11:10, Mierke 11:10, Wilhelm 7:8,
Opolka 5:11, Huettenschmidt 10:8, Stadier 8:8, Hanke 1:4.
DJK Dünnwald III: Romanek 16:6, Bruchhagen 19:2, Kröner
14:2, Rosenstein 5:6, Heppekausen 9:3, Müller 9:3, Letin 0:1.
DJK Dünnwald IV: Schiller 2:20, Düchting 3:15, Pardeyke
3:12, Frischholz 5:9, Heppekausen 5:8, Cetin 5:7, Schröder
1:1,Melin 0:1, Sturm 0:1.
DJK Holweide II: Beuß 14:4, Kirchner 8:12, Doelle 12:7,
Melzer8:10, Lauten 8:11, Aschauer 9:6, Wiesemann 1:0,
Kummer 2:2, Schulz 1:2, Brezina 0:2.
SSV Lützenkirchen III: Wagener 10:2, Lamsfuß 1:1,
Janorschke 8:12, Kappel 6:14, Ohlig 12:4, Krenz 11:6,
Wagener B 12:4, Ulbrich 4:1, Keskin 1:2, Rieger 2:0.
TV Mülheim: Kempert 20:2, v.d.Berg 9:12, Sylvester 12:9,
Gaess 11:7, Nosber 8:7, Bölter 5:10, Graeff 1:2.
DJK Rheindorf II: Zeiewski 8:12, Niestroy 5:13, Berendes
14:4, Radach 8:9, Oberhaus 11:5, Friederichs 0:12, Makulik
0:4, Schade 1:2, Sawer 1:0.
TTC Schlebusch III: Pinqer 12:7, Fröhling 10:6, Dittmer5:1,
Scheidler 2:3, Cohnen 7:4, Esser 12:5, Abdiji 5:9, Hoffbauer
12:3, Morsch 0:1, Brandner 1:0.
1 .TTC Stammheim II: Woiff 9:11, Wesseling 9:9, Campmann
1:3, Stamatowitsch 8:11, Nesgen 7:12, Jacobi 8:8, Scholle
8:6, Wegener 1:1, Frank 0:1.
Kreisliga Süd
TVVoiswinkel II: Langner 0:1, Wendschoff 0:17, Wienstroer
4:12, Loose 4:9, Richter 2:9, Deiters 4:7, Burger 1:10,
Neuburger 0:3, Schröder 0:1, Schläger 0:1, Kaulard 0:2,
Heisterkamp 0:1, Mangels 0:1.
GW Eil: Bubert 13:5, Hertlein 5:8, Klein 8:8, Schmilz 7:4,
Burbach 13:4, Pütz 0:3, Gorges 13:3, Graf 5:5, Noil 2:1,
Baatz 2:1, Davidovici 1:0, Schöneborn 1:0.
RG Porz V: Werner 6:12, Schneeloch 0:2, Gölzer 3:19,
Hohnsen 11:10, Liesenfeld 5:9, Vogtmann 12:0, Frauenrath
7:5, Strehl 0:3, Serin 4:1, Lambrecht 1:0, Somnitz 2:0.
RG Porz IV: Kannenberg 6:6, Schäfer 8:8, Bornheim 5:14,
Pawelczyk 13:6, Schulz 9:7, Zubel 8:8, Kotkowski 2:4, Gölzer
3:2, Vogtmann 1:2, Lambrecht 1:1, Werner 2:1, Schneeloch
0:2.
TuS Moitzfeld: Pöter 19:3, Kohlmann 18:3, Fischer 14:6,
Brauner 8:10, Jung 6:8, Fischer J 6:7, Kikol 0:2, Speder0:1.
SV Hohkeppel: Baldes 13:9, Hinz 12:10, Reimers 15:7,
Fußbroich 8:11, Kluge 6:9, Ebeling 4:13, Eschbach 1:1.
SV Heiligenhaus: Anhalt 9:11, Müller 6:9, Schilling 9:9,
Delling 3:11, Heck 12:5, Müller S 1:4, Puder 4:3, Meurer 1:3,
Küpper 1:2, Küpper 0:1,Bruns 0:1.
TV Westhoven: Chobsamammit 10:6, Meier 13:4, Köpp 11:9,
Schiller 5:14, Noite 2:12, Hufsky 5:11, Hackenbroch 0:5,
Hackenbroch FJ 1:3, Hesse 1:0, Marx 2:1.
TTV Gladbach: Angeli 9:4, Reuter 7:12, Althorf 10:11,
Remmel 6:12, Bechtel 4:10, Büscher 7:7, Maaßen 0:7,
Mittweg 1:0, Blaschke 0:1.
SV Bechen II: Nagel 14:8, Steter 14:6, Emmel 17:1, Ohletz
6:12, Wurth 8:2, Reuter 11:4, Gierse 2:0, Bosbach 3:1,
Krämer 0:2, Frielingsdorf0:2.
TTC Bärbroich II: Winter 0:2. Fischer 16:4, Meyer 13:5,
Meißner 12:5, Fergen 9:6, Ley 10:4, Nowak 9:3, Beyelschmidl
1:0.
TV Forsbach: Höschen 9:9, Röhrig 9:13, Hansen 7:14,
Lehmann 11:7, Heyer6:10, Barz 11:5, v.Rossum 0:1,
Höschen 0:1, Emir 0:1, Walter 0:1.
1.Kreisklasse Nord
DJK Buchforst III: Bender 8:10. Breuer6:13, Holland 14:4,
Hoffmann 7:12, Giersen 11:6, Sträßer0:6, Fuchs 4:3, Martin
0:1, Kleiner! 0:6.
TTC Burscheid II: Bosbach 7:11, Grittner 4:6, Claas 11:9,
Kohn 8:10, Mehren 10:7, Hoang 10:6, Domnick 0:2, Grilec
1:1, Adam 0:1, Pautsch 0:1, Mosch 1:1, Schmügg 0:1,
Schmilz 0:1, Klemusch 0:1.
DJK Holweide III: Wiesemann 4:6, Kummer 4:13, Schulz
10:7, Brezina 2:4, Tsantilis 11:10, Deutscher 11:7, Findeisen
6:9, Nowak 0:2, Kostelnik 0:2, Rappenhöner 0:1, Jordan 1:1.
TTC Kalk: Scheuern 14:8, Kilian 12:10, Rehfeld 12:6, Kühn
7:14, Zims 16:4, Büchern 4:12, Hammans 0:1, Kühn 0:3.
SSV Lutzenkirohen IV: Gökduman 4:8, Ulbrich 3:15, Winkler
4:17, Keskin 10:6, Boddenberg 0:1, Rieger 10:2, Hein 6:5,
Meinigke 1:3, Wiosna 1:4, Keul 0:1, Neumann 0:1, Tampier
0:2, Sagilam 1:3.
SW Mülheim: Heinze 15:5, Fey 4:2, Meermeyer 10:9, Breuer
5:10, Meermeyer G 2:17, Roder 4:0, Hellendahl 13:5,
Neunzig 5:8, Adams 0:1.
TG Mülheim: Grunde 13:7, Drapiewski 15:7, Dach 11:7,
Wagner 8:9, Christensen 10:4, Krombach 9:4, Müller 1:1,
Joisten 0:2.
Post Qpladen II: Kreikenbohm 12:8, Michels 10:10, Kube
12:8, Beihsel 8:9, Seidel 10:6, Meuskens 2:8, Thiel 2:4,
Schönert 0:1.
SC Reusrath II: Sengpiel 11:2, Dunisch 8:5, Blasius 3:1,
Gunia 9:9, Krause N 7:9, Kaselofsky 8:10, Klein 1:12, Krause
R 2:5, Fischer 2:2, Wehner 0:1.
DJK Rheindorf III: Makulik 7:9, Kutz 8:14, Schade 7:13,
Dratwia 7:12, Sawer 6:9, Jansen 5:10, Hartwig 0:1, Cvitan
0:2, Niedringhaus 0:2, Kayser 0:1.
TTC Schlebusch IV: Huber R 6:0, Schneider 3:7, Johanns
11:7, Morsch 10:10, Brandner 11:6, Schönborn 12:6, Huber M
0:2, Zur 14:3, Olf 1:1, Stentenbach 1:0, Dutz2:3, Hubrich 1:1.
Sportfreunde Leverkusen: Diekmann 16:4, Möller 14:7,
Kalkwarf 10:1, Eimer 6:4, Zimmer 8:6, Gudewilz 8:5,
Rauchhaus 8:3, Vacca 2:1, Türk 0:2, Wilde 0:2, Schwibbe
0:1.
1.Kreisklasse Süd
SV Steinenbrück: Raimann 16:6, Brucherseifer 14:8, Dal-Bo
12:6, Limbeck 14:4, Hagen 7:11, Marzetz 6:9, Haarbrücker
1:1, Barkow 0:1, Ossadnik 0:2, Gorrissen 0:2.
SV Rösrath: Blindert 6:2, Peter 10:9, Stockdreher 10:11,
FrielingsdorfS 10:6, König 6:8, Frielingsdorf W 13:3, Matzel
2:8, Schlemmer 1:0, Carls 0:2, Kimmel 0:2.
TV Refralh II: Ickenroth 7:7, Beran 5:17, Gaida 15:5,
Auerbach 8:8, Lobmayer 3:13, Büscher 4:7, Gehrigk 5:7,
Büscher 0:1.
RG Porz VI: Sommnitz 0:6, Serin 7:13, Lambrecht R 10:10,
Kotkowski 7:9, Lambrecht D 3:8, Joachimczak 0:2, Kriegel
0:1, Wrona 1:2, Rößeler0:2, Feldenkirchen 0:1, Jenn 4:3,
Tröster 3:1, Weiden 0:1.
DJKOslheimll: Stanec 16:4, Senkaya 17:4, Simons 12:6,
Bargel 9:9, Starke 7:6, Lichtenfeld 2:2, Schneider 4:5,
'Kübbeler 3:4, Schnalz 0:3, Thomas 0:2.
SV Frielingsdorf: Schäfer 9:13. Finkeinburg 10:11, Erben
10:11, Blumberg 12:8, Hoffstadt 12:5, Fliegner 12:7, Sax 1:1.
TTVg Biesfeld II: Stockberg 17:3, Müller 10:8, Boltjes 8:12,
BorsutzkyF 5:4, Walter 5:13, Herweg K 5:10, Herweg H 5:10,
|Röhrig1:1,BorsutzkyK1:1.
TTV Gladbach II: Miltweg 15:7, Blaschke 7:15, Brandt 14:8,
Kirchler 8:10, Colberg 8:10, Siegl 8:10, Strege 1:1,
Nahendren 1:1, Schüttler0:2.
TTC Bensberg III: Kratz 0:4, Cramer 10:12, Kanzek 10:10,
Daubenbüchel 4:4, Wochiechowsky 12:10, Wirbelauer 7:11,
Schumacher 7:7, Prede 8:7, Gessner 0:1, Lee 2:0.
TTC Bensberg II: Benz 1:3, Schneeloch 10:10, Neuhaus 8:9,
Elz 10:11, Jung 14:6, Randerath 10:3, Fuchs 10:7,
Schneeloch 4:0, Nguyen 3:0.
SV Bechen III: Reuter 3:1, Bosbach 7:5, Kraemer 7:11,
Gierse 14:7, Frielingsdorf 5:11, Bielstein 9:11, Frangenberg
3:2, Bock 5:3, Sülzer 0:2, Frangenberg 1:3, Wimmer 0:1,
Schmoll 0:3, Byl 0:1, Wipperfeld 0:1.
TTC Bärbroich III: Nowak 5:3. Boes 2:8. Hübsch 11:10.
Beyelschmidt 11:10, Müller 7:10, Büchler 5:11, Lindlau 6:5,
Bahn 2:1, Wester 1:1.
2.Kreisklasse Nord
SV Bergfried II: Sonnwald 5:3, Koppen 10:5, Hofmann 13:7,
Scharf 11:7, Kube 7:5, Diekmann 4:13, Koller D 7:4, Hubbig
0:2, Rott 0:1, Piechatzek 0:1.
DJK Bürrig II: Müller 2:6, Ring 12:6, Kaieja 11:6, Tarfar 12:4,
Stahlknecht 8:9, Kaieja W 12:2, Radon 5:6, Ecks 0:1.
DJK Bürrig III: Trappen 20:0, Scholtka 3:7, Brüls 4:13, Henkel
7:9, Johanns 4:8, Zündorf 8:5, Wallat 0:3, Reis 0:5, Austel
1:3.
TTC Burscheid III: Lungstrass 0:2, Adam 10:5, Pautsch 6:9,
Mosch 12:5, Schmiigg 11:6, Wirths 8:6, Schmitz 8:4,
Klemusch 5:0, Kolbe 1:0.
DJK Dünnwald V: Müller T 1:1, Schröder 10:6, Schwarze 0:2,
Klug 13:4, Ehrlacher 8:5, Melin 10:1, Cordts 3:9, Greis 9:2.
SSV Lützenkirchen V: Rieger 3:1, Meinigke 4:6, Wiosna 5:8,
Kerl 3:11, Neumann 2:1, Tampier4:9, Sayilam 2:9, Gierlichs
2:7, Lang 0:4, Hansen 1:1, Schima 0:2, Spielmann 0:1.
TV Neukirchen: KastI 10:8, Lützenrath 11:9, Trescher 1:3,
Gabriel 6:11, Kurtzhals 1:10, Himmel KH 3:5, Rein 2:1,
Härthe 2:3, Perlberg 0:2, Kellmann 1:3, Hübner 0:3, Rüdiger
0:1, Buchwald 1:1.
DJK Quettingen: Soko 9:5, Bludau 5:9, Fuchs 14:6, Koglin
1:1, Maser 7:11, Otto A 4:7, Otto W 3:5, Weis 6:2, Kube 3:1,
Brückner 1:2, Pickelein 1:0, Sittart 0:1, Kurscheidt 0:2.
DJK Quettingen II: Weis 1:10, Kube 3:9, Brückner T 3:8,
Pickelein U 0:10, Brückner M 0:10, Pickelein R 1:4, Sittart
3:7, Becker 0:5, Struck 0:3, Neumann 1:0, Lülsdort 1:0,
Arnold 0:1.
TTC Schlebusch V: Braun 1:0, Lembcke 7:5, Schmielewski
7:5, Grieser 6:3, Thelen 3:3, Engler 9:2, Olf 8:2, Stentenbach
9:0, Dutz 2:3, Hubrich 0:4, Steffes 3:1, Schubert 1:1,
Gaebelein 1:1.
DJK SFR Leverkusen II: Vacca 8:10, Schießl 4:7, Diekmann
0:2, Türk 13:6, Wilde 13:5, Mayer 11:5, Schwibbe 7:8, Kurun
2:1, Lohe 1:2, Drescher 0:1, Bigus 0:2.
2.Kreisklasse Süd
1 .TTC Stammheim III: Frank 9:5, Hecht 7:12, Ucal 1:14,
Mielke 5:4, Hagen 12:4, Behling 7:6, Schwarz 2:1,
Campmann 0:2, Nesgen 0:1, Thieme 0:5.
GW Eil II: Schöneborn 11:5, Baatz 15:3, Linden A 8:1,
Kesseler 7:2, Müller 8:1, Lohmaier 8:0, Piechatzek 5:0,
Schöneborn 3:5, Knorr0:1, Linden P 3:0.
RG Porz VII: Allena 10:4, Jenn 4:6, Reusch 12:6, Tröster
14:6, Weiden 12:7, Kiefer 0:1, Pohl 2:9, Schwarz 2:9,
Vierling, Caspary 0:2, Göksu 1:3, Abel 2:0.
RG Porz VIII: Michels 10:10, Kriegel 5:13, Abel 3:6, Schipper
4:13, Rabe 3:9, Breuer 5:5, Schulte 0:1, Vierling 2:6, Caspary
0:1.
SV Neubrück: Paliwodda 7:3, Drott 9:8, Limbach 14:3, Watzl
9:5, Schneider 4:12, Krenz 9:5, Blumenthai 6:3, Berner 1:1,
Rosen 1:1, Stobberg 2:0, Scholl 1:1.
SV Neubrück II: Rosen 6:13, Nottebrock 2:9, Bull 9:7,
Stentenbach 3:13, Kindler 3:9, Cham 4:8, Huynh 0:3,
Rummler 1:2, Recktenwald 0:2.
Köln rrh: Weingarten 8:12, Mandt 9:9, Alderath 3:9, Rappold
10:3, Minrath 9:10, Lalewiez 1:1, HIavacek 10:6, Surmanski
2:1, Knösel 2:1, Tietig 0:1, Thielmann 0:1.
DJK Holweide IV: Nowak 9:9, Kostelnik 6:10, Rappenhöner
6:11,Hiller 3:3, Ganster 1:2, Arnold 9:8, Jordan 9:4,
Bruchhagen 3:2, Arnold 1:2, Klankers 0:3, Gieselbach 0:2,
Boehnert0:1.
TVWesthoven II: Dimmer 5:3, Schwermer 2:8, Weyel 6:10,
Hakenbroch FJ 10:6, Hesse 7:9, Klinkhammer 6:8,
Hackenbroch P 6:8, Marx 8:4, Hesse GU 1:0, Maxfield 4:1,
Dahm0:1.
TTV Deutz: Winzer 12:8, Gerz 6:9, Breetz 6:7, Kuntze 10:4,
Severin 7:4, Faßbender 6:0, Brandt 8:5, Bäumer 1:0, Klemm
2:0, Ruthenbeck 0:2.
TV Dellbrück III: Sommnitz 8:7, Ristedt 10:6, Czarnetzki 3:3,
Kilian 9:3, Hanke 6:9, Schmitz 7:8, Jenal 8:6, Zins 1:0,
Rupsch 0:5, Peters 0:1, Schorn 2:0.
2.Krelsklasse Ost
TVVoiswinkellll: Schröder 2:2, Mangels 10:6, Schlaeger
5:15, Neuburger 7:14, Koppel 6:2, Werner 5:2, Schmidt 9:5,
Heisterkamp 5:8, Kraemer 0:6, Kauland 0:2.
Ommerborn-Sand II: Löhr M 9:7, Savelsberg 8:4, Brokamp
9:6, Löhr B 9:12, Kremer 6:10, Pedroso 8:9, Blaß 2:2, Dürre
3:6, Sagolla 1:2, Ommer 2:3.
SV Rösralh II: Schlemmer 13:5, Carls 5:16, Klug 13:7,
Costard 9:10, Kimmel 1:4, Pätzold 7:9, Achinger 0:2, Kniff
0:1, Frielingsdorf 5:4.
TV Refrath III: Dekaat 15:3, Siefert 16:2, Schulte 13:5,
Schmilz 13:4, Pohl 9:6, Knott 9:6, Ickenroth 2:1, Achtzink 0:2.
TuS Moitzfeld II: Speder 11:7, Eulenberg 3:10, Boes 14:6,
Kikol 6:14, Höller 10:7, Jablensky 7:8, Gert 1:2, Herz 2:2,
Manekeller 1:2, Jablensky 1:1.
DJK Immekeppel: Kellers 13:7, Basler 8:13, Wandersee
17:0, Leyendecker 16:3, Dresbach M 5:4, Müller 7:9, Löderich
1:1, Prumbaum 1:6, Molitor 0:1.
SV Hohkeppel II: Eschbach 18:4, Unterbusch 7:3, Hoeller
14:4, Klinnert 6:3, Schilling 11:2, Stoffen 9:2, Hey9:1,
Schoeneberger2:1.
SV Frielingsdorf II: Kühr 10:12, Blüm 4:17, Möllenbeck 6:6,
Sax 6:12, Röttgen 5:4, Frielingsdorf 11:4, Burkelc 3:7,
Etscheid 0:2.
DJK Dürscheid: Baldauf R 8:4, Käbbe 6:13, Baldauf U 4:3,
Dicks 9:10, Klenz 1:8, Kraemer2:13, Pankow2:8, Peters 5:9,
Oessenich 1:1, Klinke 0:6, Lindner 0:1, Orth 2:0.
TTVg Biesfeld III: Höller 9:11, Pille 9:6, Hobohm 0:2,
Tillmann 8:10, Ludwig A 5:16, Borsutzky 7:5, Hungenbach
5:11, Klein 3:4, Döpper1:2.
TTC Bärtiroich IV: Lindlau 2:4, Bahn 6:12, Wester 5:15,
Fuchs 6:14, Krönchen 4:14, Hausstätter 13:1,
Werzmirzowsky 6:6, Beyelschmidt 3:3, Jatzen 2:0, Wien 1:1.
TV Forsbach II: Offer 15:5, Lenßen 6:13, v.Rossum 9:9,
Höschen 5:14, Emir 7:7, Walter 11:7, Dittmann 2:6, Simon
1:1.
S.Kreisklasse Nord
SV Bergfried III: Kuhnke 9:9, Gozzi 4:6, Rott 9:8, Eicker 10:2,
Klapper 3:12, Nowak 3:7, Hamprecht 2:2, Marquardt 2:0, Rott
|0:1,Loth3:0.
TTC Burscheid IV: Kolbe 5:9. Breuer 2:11, Stanko 1:10,
Fahren 4:9, Schutt 2:8, Stöcker 0:2, Gelhaar 0:4, Schikorra
|l:0, Katsigogos 4:0, Hrnjic 3:0, Kapp 0:1, Gembalczyk0:1.
|TTC Kalk II: Hammans 5:3, Kühn 9:5, Franke 6:4, Hörter 8:4,
Frisch 8:3, Rölen 8:3, Schätzer 7:1, Kühn D 0:3, Völkner 0:2.
TG Mülheim II: Gesquire 13:0, Krüger 5:7, Müller 9:3,
Behrend 2:5, Joisten 8:2, Birtner 7:3, Frensch 1:0, Erbertz
2:1.
TG Mülheim III: Faron 1:2, Frensch 3:10, Erbertz 2:13, Kamik
6:8, Chwalczyk 1:9, Bartsch 2:9, Durben 0:1, Schlicht 0:3,
Janser 3:1, Ehses 1:0, Hermann 0:2.
TV Mülheim II: Graeß 3:3, Ley W 12:5, v.Mörs-Bitz 5:9, Ley 0
7:8, Breuer 7:5, Josche 0:2, Wartenberg 0:8, Moskopp 0:5,
Kopper 0:3.
Post Opladen III: Schönert 11:5, Evertz 9:5, Zollmarsch 1:4,
Leps 8:3, Kemper 8:1, Marnette 8:1, Defosse 2:1, Hoff 1:3,
Reinartz2:1.
DJK Quettingen III: Struck 7:5, Neumann 5:9, Lanzmich 2:9,
Kurscheidt 2:10, Lülsdorf8:1, Kukla 6:1, Thull 2:3,
SC Reusrath III: Fischer 11:3, Heimann 5:7, Maag 7:8, Inden
1:1, Wehner 4:11, Scheidler 0:3, Klowersa 3:7, Evertz 5:5,
Dornette 1:1.
DJK Rheindorf IV: Heisig 11:7, Niedringhaus 11:5, Kayser
11:2, Kreckwitz 8:4, Jansen 9:3, Nattermann 1:0, Scholz 3:6,
Ahlers 1:1.
3.Kreisklasse Süd
TV Refrath V: Strauss 3:7, Evers 7:7, Breitbach 9:4, Sulzer
5:6, Rütten 3:3, Geuenich 0:6, Harke 0:6.
SV Neubrück III: Bremer 9:5, Woerz 0:2, Nowak 1:12, Prante
2:5, Mauel 0:9, Koellen 1:5, Scholl 3:5, Mauel 0:1.
DJK Holweide V: Bruchhagen 6:4, Klankers 7:7, Arnold 7:7,
Huber 5:7, Giesselbach 6:7, Müller 2:0, Boehnert 2:5,
Ostenda 3:3.
TV Westhoven III: Maxfield 7:6, Thaubauville 8:5, Weis 6:5,
Boden 5:3, Wilberg 3:6, Gehring 6:4, Schulte 2:1, Dahm 0:2.
TV Dellbrück IV: Weidner 6:4, Schenk 11:1, Schmermund
5:9, Rupsch 4:8, Jensen 2:7, Strube 5:2, Stahl 1:5, Suchfüll
0:1,Köhnlein4:0,Hemp1:1.
TTV Gladbach IV: Hungenbach 7:1, Bondartschuk 5:5,
Schüttler 5:3, Laudenberg 2:5, Vimich 6:4, Dr.Horatz 4:4,
Gebele 3:3, Schienger 3:0, Kraatz 2:1, Rappenhöner 0:1,
Scheffs0:1.
TTV Gladbach III: Dreiocker 4:8, Dürscheid 5:7, Mewes 10:3,
Strege 12:0, Sengebusch 7:1, Mahendren 7:1, Kraatz 0:1,
Hungenbach 1:0.
Refrain IV: Breitbach 2:8, Gutmann 7:1, Ludemann 6:8,
Delbrouck 10:2, Schweiz 4:6, Lemke 7:6, v.Wassenberg 3:3,
Werner 0:2, Breitbach 1:0.
3.Kreisklasse Ost
SV Steinenbrück III: Lüttge-Hüttmann 3:9, Hagen 4:8,
Dresbach 3:7, Bosbach 1:8, Niederschuh 1:7, Joist 0:6.
SV Steinenbrück II: Haarbrücker 5:4, Barkow 7:3, Ossadnik
6:4, Teborg 3:0, Findeisen 6:4, Gorissen 5:4, Höller 6:0,
Lüttke-Hüttmann 1:1, Niederschuh 0:1.
SV Hohkeppel III: Ritter 8:0, Beyer 5:2, Kabinski 11:1, Herzog
9:2, Hinz 10:0, Hagen 4:5, Lindenau 0:1, Brochhaus4:1,
Schoenenborn 0:4.
SV Frielingsdorf III: Hagen 3:3, Schmilz 2:7, Zysk 5:8,
Schultze 0:2, Schmidt 4:3, Siebenaller 2:6, Ommerbom 1:2,
Kim 0:1, Fielenbach 5:3, Öttershagen 1:3.
DJK Dürscheid II: Klinke 5:9, Orth 4:9, Schmilz 2:9, Lindner
2:8, Fengler 4:4, Schröder 4:5, Buechler 0:2.
TTC Bensberg IV: Gessner 10:4, Schiebte 3:3, Will 2:11,
Cramer 2:3, Uong 6:7, Kirchner 3:4, Dr.Knuth 3:2, Dölitz 3:0,
Blüm0:1.
SV Bechen IV: Sülzer 10:3, Schmoll 11:2, Wimmer 5:4,
Klugmann 3:5, Byl A 8:3, Bosbach 3:5, Wipperfeld 3:5,
Schmoll 0:2, Seibach 0:1.
TTC Bärbroich V: Braitsch 4:9, Schmidt 4:9, Wien 9:4,
Beyelschmidl 10:1, Jatzen 10:1, Kirch 2:2, Jennes 1:0, Pütz
1:1, Beyelschmidt0:1.
|