|
BEZIRK
BEZIRKSLIGA
Buchforst: Heimes 6:16, Sazinger 5:15, Bender
12:8, Stiittgen 5:12, Oi'esing 3:6, Klemert 1:1,
ideinert 1:2, Stein 1:1, Breuer 2:0,
Dunnvald II: Friedrichs 13:7, Nagner 12:7, Kröner
8:7, Porschke 12:4, Noschczytzkf 12:4, Ronianek
7:7, Bruchhagen 2:0.
BC Efferen:" Hosblech 9:11, Ortlieb 8:8, Reder
11:6, Schäfer 0:5, Hundorf 9:5, Schniock 5:10, Stu-
we 8:5, Berghaus 3:1, Amelong 1:0,
R» Esch: Pesch 20:0, Heinrichs 20:0, Nieland 1:3,
Hochhausen 10:6, Erdens 1:1, Hennis 7:6, Bäuerle
6:7, Schopen 3:3, Hysiich 2:2. Burbach 1:3, Bell
0:3.
Holveide: Beuß KN 13:5, Heyer 9:9, Beuß H 8:10,
Boehnert 3:5, Biesenbach 13:2, Golzhein 6:8, Beufi
H 2:1, Ooelle 1:1, Kirchner 1:0, Heizer 0:3, Lau-
ten 0:1, Aschauer 0:1.
LFC Köln 11: Valentini 7:9, Funk 12:10, »ettey
12:7, OssoNSKi 14:4, Grundmann 12:3, Bernds 6:8,
Ge^ert 1:1, Schoulen 0:3, Schneider 0:1, Schönegge
1:0,
ESV OlyiD.KoIn: Kolter 6:14, Cremer 7:12, Fenx
1:10, Rafalski 5:13, Nohi 4:9. Finsterbusch 3:8,
Bausch 1:1, Schartaann 1:3, Kuhlert-Habricht 2:1,
Sonntag 0:2, Schmidt 0:1,
1.TTC Köln II: Scheja 10:8, Dr.Bödiker 15:4, Gran-
de 10:9, Deussen8:12, Heller 12:4, Kor; 7:4, Keh-
ler 3:0, Alfonso 0:1, Oeutgen 2:1, Rodeners 1:0.
Litzenkirchen 11: Brambosch 16:4, Jandt 6:13, Sch-
nitz 13:4, Hausmann 12:1, Biedermann 9:4, Rolffs
3:5, Kappel 1:1, Ohlig 1:0, Krenz 0:1, IJIbrich
0:1.
Pulheiler SC: Dr.Fillbrunn 4:2, Henning 5:6, Iw-
ers 6:15, Esser 5:13, Huhs 8:9, Vössing 9:7, Or,-
Kischel 9:6, Gaus 3:1, Koston 1:0, Lindlohr 1:1,
SC Reusrath: Gähl 11:11, Kuppelt 0:2, Froböse
6:16, Berg 12:5, Houbertz 3:9, v.Pruszak 7:9,
Senopiel 7:7, Dunisch 0:4, Blasius 0:1.
SG EC Norringen: Falk 1:2, Broelmann 1:3, Teiipel-
hagen 1:13, lollny 5:10, Bliiiel 1:10, Anton 1:9,
Sortino 1:11, Segreth 1:2, Langen 0:2, Peperle
0:2, Berternann 0:4, Siebert 0:1, Peperle 0:1,
Jusufovic 0:1.
Bezirksklasse Gr.1
DJK Bergher: RoSbach 3:1, Engels 8:12, Neiss-Haes
0 4:14, Heinberger 2:2, Hesser 1:6, OerkuiB 12:7,
»eiss-Haes C i0:4, Rauch 2:3, Gleich 4:10, Beh-
nisch 1:0, Schultze 1:1, Ouster 2:3, Gionacki 0:2,
Hermanns 0:1.
Berrenrath II: Guhinann 13:7, Gunterniann 8:'4, Kü-
sters 10:3, Zilinierinann 12:9, Kleber 8:11, tteber
1:0, Tesch 9:9, Hernans 2:3, Lock 2:0, Paeper 0:1,
Berzdorf II: Avellino 9:11, Lohniar 13:7, vazzana
9:11, Nieczorek 2:17, Rochon 4:10, Schiffer 5:10.
Brosch 0:1, Blasius 0:1.
Eisdorf 11: Kleefisch 13:9, Geppert 12:8, Steven
1:1, Lieh 10:9. Schaut 8:13, Schmitz 3:17. Xagner
8:7, Erkens 2:0.
OJ K V. Frechen: Gold 6:10. Birkenbeiil !0:11, i'cse"
11:10, Trabandt 15:5, Tomzak 11:8. Fes;er 9:5,
Sura 4:2,
DJK Hurth II: Gröger 3:12, Inden 11:8, Lüger:
8:11, Bohlander 5:13, Fuchs 5:11, Hiekzare» ^,
Eiinierich 2:3, BogaJ 0:1,
DJK Aleiania: Zahner 5:14, Neuenhaus 8:9, »lyzujan
6:7, fiekker 5:8, Rau 9:3, Harkou 5:8, Heng 1:2,
Reuschenbach 2:1, Raters 0:1.
TG Langenich II: Kronie 3:1, Stertzenbach 7:S. 3er-
noNit; 4:11, Prigger 7:10, Vreden 10:9, Haus 7:8.
Kuhfuhs 8:8, Scholz 0:3, Huster 0:2. Kreiner 0:1,
ITC Hödrath II: Hiesen 6:1, Giagoi» 6:11, Schouko
7:10, Bock 0:2. Hungenberg 6:1', Schoulen 0 7:,
Batsch 6:6, Leich 4:4, HieseR 1:3, Roth 0:1, P.if?-
gen 2:1, Sieger 1:1, Haubach 2:0.
FC Pesch II: Forst 12:5, Keinneriing 12:4, Ouz
5:6, Kühleni 11:5, Heurer 5:4, »eigel 4:4, Nefgen
9:1, Juffin 0:2, Neelen 1:0,
Tiirnich-Bruggen: Assenmacher 12:4, Goecks 12:7.
Billig 12:5, Tiöeri 9:5, Sta]er 5:2, Schneide"
10:2, Clay 1:2, Henard 0:1, Sauer 3:0.
Yogelsang: Frankenberg 13:5, Bettler 14:4, Krzoi-
kaNa 12:4, Leiber 3:8, Hach 12:3, Lehrenfeltl 8:;,
Rahmen 0:2, Kerner 1:0.
Bezirksklasse Gr. 2
TTVg Biesfeld: Kirch 18:4, Hülle'- 11:10, W 8:13,
Stockberg 9:12, Reuter 14:4, Oberbörsch 5:9.
TTC Bensberg: Wagner R 20:0, Wagner C 11:9, Koenen
7:10, Prinz 11:6, Jung 2:2, Hackenbroch 4:1,Huger
6:3, Jakubowski 4:8, Benz 0:1.
ITC Burscheid: Dohmen 18:2, Neumann 7:13, Faeh^ng
12:10, Dahinaus 9:11, Winitzki 7:10, Bott 7:10,
Majewski 2:2, Rettig 3:2, Bosaach 1:1.
TV Dellbrück: Krey T 3:13, Steßgen 0:20, Krey li
14:7, Köning 12:9, Schwitteck 5:10, Baciinann 11:5,
Kinkels 21, SoMnitz 0:2, Schorn 0:1.
Post Opladen: Wendland 14:8, Kreikenbohm 2:20,
Wenzel 9:11, Schneider 10:7, Zobel 9:7, Michels
2:8, Kube 0:1, Hoffmann 1:2, Mandt 0:1,
DJK Ostheil: Hundeborn 4:15, Reudenbach 9:8, Ody
9:8, Schäfer 6:9, Rosenberg 13:1, July 5:S, Bräün-
sbach 0:1, Stanec 1:0, Siaons 1:0.
RG Porz III: Gölzer 7:15, Schulz 11:11. Streh'
8:14, Lohnaier 5:12, Cieslak 14:2, iey '3:6, rari-
nenberg 3:0, fiornhem 2:0, Panelozyk 0:2,
TV Refrath: Verdcheva] 11:9, Balzer 7:10, Schrt;
13:5, Dockter 14:3, Lauber 3:5, Jentsc-; 4:13. Hol-
ler 0:3, Schellong 0:2.
Ommerborn-Sand: Bongard J 13:7, Pütz 16:6, Ommer
15:6, Bruckmann 14: 7, Hungerbach 12:7, Komischke
6:9, Löhr H 1:1, Löhr B 0:1.
1.TTC Stammheim: Roth 9:11, Dr.Hellfeldt 13:7,
Giittner 8:14, Hecht 8:11, Hesgen 14:7, Koiff 9:6,
Staiiiatonitsch 1:2, Jacobi 0:2, »esseling 2:2.
TV Sürth: Karbig 15:5, Or,Tönnies 8:11, Kurier
3:16, Heeger 5:10, Langen 7:11, Steinhofer 2:12,
Györi 3:1, Kujat 0:1,
TV Voiswinkel: Beutling S: 14, Schiffer A 7:15,
Kohlgruber 12:8, Schiffer G 9:10, Grimbe'-g 7:L
Patz 3:10, Gutt 1:3, Neingarten 0:4,
KREIS KÖLN rrh.
Herren Kreisliga Nord
SV Bergfried: Dieckmann 13:5, Forisch 14:7, Jussen
7:8, Schillings 15:6, ?ah1 5:12, Biesenbach 12:5,
Sonnwald 1:0, Koppen 1:0, Koller 1:2,
OJK Buchforst II: Kleiner 16:3, Stein 9:10, Breuer
11:10, Grunde 8:10, Höskes 11:8, Silveira 0:3,
Bender 4:0, Holland 3:1, Breuer 1:2. Giersen 0:1,
Hoffaann 1:1, Fucks 0:1.
DJK Biirrig: Sunne 12:8, Hielscher 5:14, Schindler
4:11, Guthke 6:10, Trappen 8:6, Lange 6:7, Höller
0:2, Stahlknecht u:2,
TV Dellbrück II: Soergel 0:2, Kinkels 10:11, tiii-
helni 6:12, Hierke 13:7. Soninitz 0:1, Huelten-
schmidt 5:14, Stadier ?:8. Opolka 6:4, Ristedt
1:1, Schaitz 3:1,
DJK Ounnvald III: Bruchhaqen 13:8, Kröner 11:6,
Heppekausen 13:5, Rosenstein 12:3, Höller 9:5,
Braun 3:4, Stosch 2:0, Becker 2:1, Schiller 1:0.
OJK Ounnvatd IV: Stosch 13:1, Schiller 3:11, Döch-
tino 6:12, Pardevke 3:13, Heppekausen 5:10, Frisc-
hholz 7:9, Cetin2:8, Höl'er 0:1, Heiin 0:1, Schw-
arze 0:2, Greis 1:1.
OJK Holveide 11: Beuß 10:8, Doelle 6:13, Kirchner
13:5, Heizer 8:9, Lauten 7:9, Aschaüer6:9, Kiese-
«lariR 2:1, Schulz 1:4, Deutscher 2:0, Rappenhöner
0:2,
SSV Lutzenkirchen III: Wagener 16:6, Lansfuß 1:1,
Janorschke 12:10, Kappel 14:7, Ohlig 7:11, Krenz
12:8, Wagener B /:9, Keskin 2:0.
TV Mülheim: Kempert 7:1, Kuchheuser 5:17, v.d.Berg
10:10, Sylvester 8:10, Gaess 10:9, Hosber 7:8,
Bölter 3:1, Graeff2:1, Herbert 0:1, Ley0:2, v.H-
örs-Bitz 0:2,
OJK Rheindorf II: Kitsch 11:1, Niestroy 9:11, Ra-
dach 7:10, Berendes 9:8, Oberhaus 7:8, Friederichs
4:3, Hakulik 1:2, Schade 2:1, Oratnia 0:1, Jansen
0:1, SaNer 1:4,
TTC Schlebusch III: Fröhling 10:8, Finger i0:6,
Hoffbauer 8:7, Esser 8:5, Scheidler i1:L Abdiji
9:4, Schneider 4:2, Johanns 0:1,
1.TTC Stammheim II: Ndff 4:6. Nesgen 1:11, Ca»o-
fflann 0:2. Statnatoritsch 4:15, Jacobi 1:15, Oörino
0:1, Scholle 3:7, Kesseling 9:3, ücal 0:9, Negner
0:2, Hecnt 1:2, Kleine 0:1,
Kreisliga Sud
TV Voiswinkel II: Gutt 6:13, Langner 4:11, Schrö-
der 2:8, Hangeis 2:12, Neingarten 4:8, Nerner 0:2,
DöririO 1:1, Koppel 0:'0, Neuburger 1:3, Nendscheid
0:3, öeiters 0:2, Kaulard 0:1,
GN Eil: Bubert7:5, Hertlein 7:5, Klein 11:9, Sch-
niitz 3:1, Burbach 9:4, Putz 2:2, Gorges 6:6, Graf
6:6, Stannartz 1:2, Holt 1:1, Schoneborn 5:7,
Baatz 3:2, Schöneborn J 0:2,
RG Porz V: Scharnoaski 0:6, Liesenfeld 1:14, Hohn-
sen 4:15, Gölzer 6:11, Vogtuann 5:9, Frauenrath
0:2, Strehl 0:2, ZiganoNski 0:1, Girten 0:1, Lam-
brecht 1:2, Serin 7:0, KotOKski 2:3, Tröster 1:1,
Keiden 1:2,
RG Porz IV: Schneeloch 1:1, Kannenberg 7:13, Schä-
fer '0:8, Bornn;eiB 7:8, Paiiekzyk 9:7, Schulz
9:6. Zube'i 9:5, Jen'i 1:0, Soiiinitz 3:0, Gölzer 0:1,
Liesenfeld 1:1.
TuS »oitzfeld: Pöter 21:1, Kohlmann 16:5, Fiscier
13:4, Brauner 7:9. Jung 5:10, Fischer J 5:8, Spe-
der 4:0, Mkol 0:1, Eulenöerg 0:1,
SV Hohkeppel: Baldes 15:7, Hmz 7:13, Reimers
9:12, Fußbroich8:10, Kluge 7:6, Ebeling 3:10, E-
schbach 1:3,
SV Heiligenhaus: Höller 5:13, Anhalt 8:11, Schil-
ling 8:13, Kranolitzki 1:6, uelling 9:8, Höller S
3:10, Heck 6:1, Koch 1:1, Puder 0:1, Kupper 1:2,
Köpoer 1:1, Höfer 0:1.
TV Westhoven: ChobsaiiaMit 18:2, Köpp S:^, Heie'
14:4, Schiller 8:7, Noite 3:13, Hufsky 5:8, Hesse
0:1, Har.x 0:1, OiMer 0:1, HacKenbroch 0:1,
TTY G ladbach: Prinz 9:3, Ängeli 7:4, Reuter 10:S,
Althoff 11:6, Bischer 4:12, Reniniel 115, Bechte'
10:6, Hittiueg 4:1, Blaschke 2:2, Rapoenhöner 0:1.
SV Bechen II: Nagel 8:5, EMel 12:7, Steter 15:1.
Ohletz 7:6, »urth 4:1, Ihmann 2:0, Reuter 9:4.
Bosbach 9:1, Fnelingsdorf 3:1, Gierse 5:0.
TTC BärbroichII: Fischer '3:7, Fergen 7:13, Heiß-
ner 13:6, Heyer 16:2, Nonak 7:6, Ley 11:3.
TV Forsbach: Höschen 8:8. Röhrig 7:10, neyer 2:10,
Hansen 10:7, Lehaann 5:6, Sarz 1:3, Höschen l:j.
Offer 3:1, Lenhsen 1:1, Kalter 0:1.
1.Kreisklasse Nord
OJK Bucnforst III: Bender 10:5, Holland 7:11, Br-
euer 12:6, Giersen 49, Hoffnann 11:4, Sträßer 5:5.
Fuchs 4:0, Kleinert 0:3,
TTC Burscheid II: Göttner 3:8, Bosbach 11:9, Konn
8:12. Claas 10:9, Hehren 8:11, Hoang 8:10, Ooinnici
2:2, Gri'ec 2:1, Hosen 2:0, Schnögg 2:0.
DJK Holneide III: thesemann 8:9, Schulz 2:4, Bre-
zina 0:2, Kumnier 9:11, Tsantilis 10:7, C'eutscher
10:7, Findeisen 10:10, Rappenhöner 5:15, NoNak
1:0, Kostelnik 0:1,
TTC Kalk: Scheuern 1:3. Kilian 12:10, Zins 5:15,
Rehfeld 14:6, Kühn 1:S, Buchen 7:12, Hul^r 0:1,
Haiiidians 4:4, Hörter 0:1, Frisch 1:3.
SSV Lutzenkirchen IV: Ulbrich 5:14, Winkler 5:13,
Wilhelm 2:8, Keskin 7:10, Gökduman 12:2, Boddenberg
5:4, Rieger 3:2, Hein 1:2, Meinigke 1:3, Wiosna 1:2,
SW Mülheim: Heinze 15:5, Heermeye" 8:14, ireuer
7:3, Hellendahl 3:15, Roder 1:0, Heernleye-- G 8:9,
Neunzig 6:10, Popauda 1:2, Arend 0:1,
TG Mülheim: Grunde 18:2, Drapiexski 15:3, Chr^s-
tensen 2:11, Oach 8:6, Wagner 9:4, Krciibacn 8:4,
Gesouire 1:3, Joisten 0:0, Huller 4:1.
Post Opladen II: Hicheis 4:6. Kuce 4:is Seidel
5:16, Heuskens 4:15, Schoenert 3:4. Thiel 2:14,
Evertz 3:4, Zollmarsch 1:', Leps 1:3, Ga'assi 1:2,
Hadeniann C:l,
SC Reusrath II: Dunisch 1:1, B1as-;us 5:3, Kase-
iofsky 4:15, Krause 5:6, Gunia 11:5, Klein 6:10,
Krause R 8:8, Fischer 7:5, Heimann 0:1, Haag 0:1,
Nehner 0:1,
DJK Rheindorf III: Kutz 9:13,Haku1ik 10:10, Scha-
de 11:'0. DratKia 12:6, Jansen 6:11, Salier 13:6,
HarLidg 1:1, Niedringhaus 0:2, Kayser 0:2.
TTC Schlebusch IV: Huber R 13:0, Johanns 7:§, Mor-
sch 12:?, Brandner 9:3, Schönborn 8:S. Huber H
2:2, Zur 9:4, Lenibcke 1:0, Olf 2:1, Dutz 1:0,
Sportfreunde leverkusen: Möller 13:8, Dieknann
13:3, KalkNarf 17:2. Eimer 13:2, Ziroer 8:4, Rau-
chhaus 4:3, Gudenitz 5:2, Schießl 0:1, vacca 1:0,
Hayer 0:1.
I.Kreisklasse Sud
SV Steinenbrück: Rainann 12:6. Brucherseifer 10:8,
Dal-Bo 3:11, Linbeck 8:10, Hagen 6:13, Harzetz
T:?, Barkon 1:2, Haarbricker 0:f. Ossadnik 1:1,
SV Rosrath: Stockdreher 6:16, Blindert 9:1, Frie-
liMSdorf S 5:13, Peter 11:5, König 7:6, Frie-
'ingsdorf N 6:5, Hatzel 5:S, Schlemer 4:0, Klug
0:1, Carls 2:2, Nohlgemut 1:1.
TV Refrath II: Ickenroth 15:3, Galda 7:13. Auer-
aach 4:12, Beran 14:6, Lobuaye1- 4:14, Bischer
2:11, Gehrigk 3:7.
RG Porz VI: Soinirinitz 14:;, Serin 11:11, (.anbrecht
P 12:9, Joachiniczak 2:6, [anbrecht 04:U, Kofko»-
ski 12:6, Engelniann 3:1, Krona 3:1, RöBeler 2:2,
OJK Osthei« II: Stanec 14:4, Bargel 3:9, Simons
13:5, Starke 10:6, Lichterifeld 9:7, Schneider 7 6,
Kubbeler 4:9, Haumer 1:5, Schnat; 0:1, Thomas 0 1,
Nester 0:1, fiargel 2:0,
SV Frielingsdorf: Schäfer 14:8, Finkeinburg 14 8,
Erben 12:8, Bluniberg 7:13, Hof'stadt 12:6, Flieg-
ner 14:3,
TTYg Biesfeld II: Stockberq 17:5, Hiiler 8:12,
Bolf]es 9:4, Borsutzky F 3:f, Naiter 4:11, Hemeg
K 5:10. HerNeil H 4:fi, Röhrig 0:1, Borsutzkv l
0:2. !
TTV Gladbach II: Hittueg 12:8, Blaschke 9:12, Bra-
ndt 11:9, Kirchler 10:7, Colberg 9:S, Siegl 4:12,
Stregl 0:1, 3reiocker 0:2.
TTC BensbergIII: Grauer 4:13, KcchiechoKsky 4:14,
OaubenbucheT 8:8, Kanzeck 14:8, Nirbelauer 3:8,
Schuniacher 7:5, Frede 11:7, Gessner 2:0, Cranier
2:1, Nguyen 1:1, Nguven 1:1. Schieble 0:1,
TTC Bensberfl II: Benz 3:1, E'z 9:12, iieuhaus 10:-
II, Schneeroch 16:2, Jung 12:6. Randerath 8:1,
Fuchs 11:3, Schneeloch 1:3, Lee 3:0.
SV Bechen III: Reuter 5:1, Bosbach 5:3, kraemer
4:4, Fnelingsdorf 1:5, Gierse 10:10, Bielstein
6:13, Bock 5:7, Siilzer 3:10, Frangenberg 1:4, Sch-
ffloll 1:4, Kimer 1:2, Hipperfeld 0:1.
TTC Bärbroich III: Boes 0:4, Beyelschinidt 7:15,
Hübsch 15:6, Hiiler 9:10, Lindlau 7:10, Bichter
12:3, Mester 1:2, köncheri 0:1, Kien 0:1, Fuchs
0:2, Bahn 3:6.
2.Kreisklasse Nord
SV Bergfried II: Sonnuaid 3: Koppen 3:10, Koller
12:4, Scharf 6:8, BiergariS 9, Keller D 2:8, D-
lekniann 3:8, Rott0:1, Kube 0, Hofniann 3:2, Sch-
midt 0:2i Loth 1:1, Klapper 0:1.
OJK Biirrig II: Hiner 10:5, Ring 3:9, Kaieja 3:3,
Kaie]a N (:5, Stahiknecht 9: , Schiller ':5, Tatar
10:1, Radon 2:5,
OJK Biirrig III: Trappen 20:0, Schoitka 0:8. Brils
5:15, Henkel 5:12, Schmitz 2:§, Zundorf 5:9, Jo-
hanns 10:3, Reis 0:3, Austei 0:1,
TTC Burscheid III: Lungstrass 0:1, Asam ::S. ^ä.-
tsch 5:10, Hosch 9:8, Schmugä 7:3. Nirths 8:6,
Schnitz 11:4, Klemusch 4:5, Ko'öeO:', Statiko G:2,
DJK Dunnvald V: Hüner T 6:?, Heiin 4:8, Schnarze
5:1, Schroei)er8:6, Greis 5:5, Klug 7:4, Ehr.acher
11:2, Cordts 6:2,
SSV Lützenkirchen V: Rieger '^i, Hs'n 4:;, Me'-
mgke 4:9, Biosna 3:11. Kerl 4:5, Lerlier c:j.
Neuinann 4:1, Oirigelnianns 1:1, Gler'ic'.s 2:9, 1w-
pier 2:7, lang 0:1, Hanse?'; 1:1, Schimä 0:1,
TV Neukirchen: HiMei 3:1, Kasti 11:9, litzeri^tn
4:0, Trescher 2:2, Gabriel 5:11. Kurtzhals 10:5.
Himel KH 2:3, Hiiler 0:1, Rem 2:3, Härthe 1:;,
Kosberg 0:2, Perlberg 0:4, Rüdiger 0:1, -ibne"
0:5, Meis 1:0, Buch'«alö 1:1, Kelimann 3:5,
DJK Quettingen Greising 15:2, Scko 11:5, ^üflau
14:3, Fuchs 7:9, Haser 6:5. Kog'in 5:4, 'übe 1:2,
Otto 0:2, Struck 2:0,
DJK (luettingen II: »eis .:13, Kube 4;-2, Otto l.
3:10, Pickerein 4:10, Brickner T ';S, Brickner m
2:11, Pickelein R 1:3, Otto » 1:u, Sittart 1:2,
Kurscheidt 1:1, Lilsdorf 0:1.
TTC Schlebusch V: 'Leffibcke 9:4, Sc"[nie1e'i<ski i:?,
Thelen 2:0, Gneser 7:5, Engler 13:3, 01' 15:0,
Stentenbach 14:0, Dutz 5:6, Gülden 0:', hub-icri
0:1, Taghavi 0:2, Schubert 0:2.
JK SFR leverkusen II: SchieBI s:H, Lieksiann 1:1.
Vacca 10:6, Hilde 8:8, Hayer s:7, Törk ll:;. Schn-
ibbe 9:6, [öhe 0:5, Kur'jn 0:1.
2.Kreisklasse Süd
1.TTC Staithei» III: Fran. 9:5, Hecht 9:3. leirs
S 4:12, Hagen 4:10, Hielke 7:7, Behling 7:7. Kiei-
ne G 1:3, Canipuann 0:5, Schxarz i:0, '<esger. 0:2,
Zens 0:1,
GN Eil II: Linden Ä 7:3. Scineil 1:1, lowaier
1:0, Kesseler 13:4, Hi^er l2;i. Baa:: II::1. Pie-
chatzek 7:3, Schöneborn 5:6. >'rlo^r 3:1. Liilaen p
2:7, Buchholz 1:0, HocHhäuser 0:2.
RG Porz VII: Kazancicg'u l:', ^te.'ia 3:3, Je'in
11:7. Reusch 11:5, Tröster 15:1, Neiaer, 10:7, "ie-
rer 2:0, Pohl 4:11, SchNarz 2:8, 'abe 1:1, Schulte
0:2, Hicheis 3:0,
RG Porz VIII: Hicheis 12:6, Rabe 2:18, iChippe-
3:11, Kriegel 7:9, Äbel 9:4, Breuer 6::,. Schulte
0:1, Vierlmg 0:5,
SV Neubrück: Drott 15:3. Liinbach l;-:f,. Hat:' 10:7,
krenz6:10. Schneider 12:3, Biunse^thal 4:0. B'-eBer
2:1, Stobberg 2:0, Hoerz 5:1, Ru^e] 2:', Bu'l
0:1, i'.;araman 0:2,
SV Neubrück II: Bull 2:12, '.ottebroc? 2:12, "ose"
6:9, Kindler 1:12, Stentenbach 1:11. Chain 4::,
Huynh 0:3,
Köln rrh:Hanct 8:10. Rappol; 7:13, Aicer;:', iC:?.
Hinrath 7:13, Laleniez ::5, Hia'.icek 13:1, ».ieder
0:2, Surninski 6:0. Knöse' 2:1,
DJK Ho1»eide IY: MoNak S:8, Kosteifi-r 3:;., Jorc.in
4:1', Hiiler 6:5, Ganster ;;[. Arnold 7:5, Bruch-
hagen 2:1, K'ankers 0:4, Gieselbach ;:1, Huser
0:1, Hüller 0:1, Kilhe'Bi 3:3. Rosee 0:1. A'-no'd
0:1,
TV Westhoven II: Dimmer 2:2, Schwemer 1:1, Weyel
3:.;, Hackenbroch Fj 7:8, Klinkhamer 3:11, Hesse
6:6, Hackenbroch P 5:4, Hesse Gü 1:7, Harx 3:2,
Hi'perg 0:', Butnaru 1:u, Huller 0:1.
TTV Oeutz: Ninzer 6:10, Gerz7:11, Oeppe 3:1. Bre-
etz 9:6, Kuntze 8:5, FaBbender 6:2, Klemir 0:2,
Sender 1:1. Severin 9:3, Brandt 7:6, Bäumer1:2,
'lein ':1.
Oellbruck III: Sonnitz 10:6, Ristedt 10:5, Czar-
netzki 2:1, Kilian 14:3, Hanke 8:8, Schimtz 9:6,
Jenal 4:°, Hanke 0:2, Schmenriund 0:1,
2.Kreisklasse Ost
TV Voisvinke! III: Kendschoff 8:6, Kienstroer
7:15, Loose 9:13, Burger 3:6, Richter 10:9, Gel-
ters 16:4. Heisterkanp 1:3. Schmidt 3:1, Overath
0:2, Schlauer 3:4, Kette 0:1.
OMerborn-Säiid II: Neber 2:2, Löhr M 10:4^ Savels-
berg 9:7, Brokaiip 8:12, Löhr B 8:11, Brauer 0:2,
Kräner 3:11, Schnitz 2:3, Pedroso 11:10, BlaB 0:1,
Sagolla 0:2, Dürre 2:0.
SV Rosrath II: Schlemmer 9:3, Klug 3:17, Carls
9:11, Costard 5:11, Frielingsdorf 0:3, Kimulei 2:7,
Pätzold 0:5, Ächinger2:2, Kruff 3:2, Bussen 3:6,
Miller 0:1, Erlinghäuser 1:1, Bieneitald 0:1.
TV Refrath III: Oekaat 10:6, Schulte 12:6, Schnitz
11:7. Siefert 13:0, Pohi 10:5, Ickenroth 0:4, Kno-
tt 13:1, Nittekinot 0:1, Achtzink 2:2, SchnokoK
0:2, Hülier 1:1, Breitbach 0:1, Verdcheval 1:2,
TuS Noitzfetd II: Eulenberg 5:6, Speder 13:5, Boes
14:5. Kikol 9:9, Rabe 3:1, Höller 9:3, Jablensky
4:S, Gert 3:6, HaneKeiler 1:3, Herz 2:u.
DJK Inekeppei: Kellers 17:5, Nandersee 5:13, Bas-
ler 12:8, [eyendecker 10:6. Öresbach H 10:10, Höl-
ler 9:10, lödench 0:2, Öresbach KH 0:1, Döpper
3:3, KoHtor 0:1, Prumbaum 0:1.
SV Hohkeupe] II: Eschbach 18:3, ünterbusch 10:3,
Hoeiler 13:3, Klariert 11:4, Schilling 0:1, Ster-
fefi 11:2, Hey 6:1, Schoeneberger 2:3. Ritter 2:0,
Kabinsk.1 2:0, Herzog 1:1, Hinz 1:0,
SV Frielingsdorf II: Kuhr 12:10, Röttgen 4:'6,
Höllenbeck 5:3, Sax 10:10, Frielingsdorf 6:10,
Burkeic 6:8, Schmidt 0:2, Zysk 0:2, Schmitz 0:1,
DJK Oürscheid: Baldauf R 7:7, Baldauf 11 6:10, Käb-
be ö:16. uraemer 5:15, Klenz 6:9, Pankok 1:6, Pe-
ters 3:8, Orth 2:2, Oessenich 1:1, Klinke 2:2,
Schniitz 1:1,
mg Biesfeld III: Hölle- 11:6, Pil e 4:5. LudNig
A 6:15, Tiilmann 11:10, Borsütz!;'/ 4 2, riungenbach
13:5, ludidg E 1:1, Oöpper 1:7, Kie n 7:6, Kuller
0:1, Herk'eg 0:3,
TTC Bärbrolch IV: Fuchs 5:15, »fester 12:10, krön-
chen 6:11, Hausstätter 6:10, NerzmirzoNsky 6:9,
Heigen 7:8, Braitsch 2:1, Kirch 0:1, Schiriidt 4:0,
Jatzen 1:1,
TV Forsbach II: Offer 11:7, LenSen 10:11, v.rossubi
3:11, Naiter 7:12, Höschen 10:7, Emir 7:9, Ditt-
niann 1:0.
3.Kreisklasse Kord
SV Bergfried III: Gozzi 4:5, Kuhnke 6:4, Rott
4:12, Eicker 3:9, tionak 4:5, Borzutzky 0:3, Kar
quardt ii5:5. Zerrahn 0:1, Rott H 1:2, Kraatz G:1,
Hubbig 2:0, Pichatzek 0:1.
TTC Burscheid IV: Kolbe 4:10, Voge; -:8, Breuer
4:9, Stanko 4:9, Fahron 3:6, Stecker 0:1, Gehlhaar
0:2, Schutt 1:7. Scholz 5:2,
TTC Kalk II: Haiiiaans 5:6. Köhn 9:5. Franke 6:6,
Hörter 5:5, Frisch 6:3, P.Ölen 5:2, Schätzer 5:2,
Kühn K 0:2, Kühn 0 0:2,
TG Nölheil II: Citak 2:2, Gesquire 16:0, kruger
9:7, Behrend 5:6, Joisten 9:4, Huller 12:0. Birt-
ner 5:4, Faron 2:0,
TG Mulheim lII: Frensch E:7, arrnk 6:8. Chialczyk
3:12, Eröertz 6:6. Bartsch 2:3, Durben 3:5, Faron
1:0, Janser 1:0, Schlicht 0:1, Hermann 1:4,
TV Hiilhei« II: Böller 11:2, Graeff 3:6, Le. K
12:5, v.Hörs-Bitz 8:S, Ley 0 7:5, Josche (1:1, Br-
euer 9:2, Nartenberg i:3, Hoskopp 0:2,
Post Opiaden III: Evertz 5:3, Zoilniarsch 3:3, Leps
13:3, Kemper 8:3, Harnette 11:3, Reinartz 4:2,
Defosse 4:1, Hoff 4:3, Geppert 2:3, Lohiier 0:1,
Hoeres 0:1
OJK Quettingen III: Sittart 2:8, Arnold 0:4, St'-
uck 6:7, Neumann 4:6, Kurscheidt 3:9, Lülsdorf
5:6, Thull 1:6, Lanzmich 5:4. Löhr 3:2, Kugia 1:1.
Greising 0:1,
SC Reusrath III: Heimann 5:8, Inden 2:4, Haag £:7.
liehner 5:9, Scheidler 1:3, Eyertz 4:9, Klokersa
8:6, Harnischniacher 1:2, Dornette 1:7.
OJK Rheindorf IV: Heisig9:5, Hiedringhaus '2:5,
Kayser 11:3, Kreckxitz 12:2, Jansen 10:2, Nonnen-
broich 1:0, Scholz 2:9, Klyf 3:0,
3.Kreisklasse Süd
TV Refrath IV: Breitbach i:4. Gutniann 4:0, Luce-
mann 5:8, Oetbrouck 5:3, Sch.Netz 6:0, Lenke 8:3.
y Nassenberg 3:5, Nerner 2:3, Hence 1:1, Hülle"
0 1. Nittekmdt 0:1, Breitbacn 3:0.
SV Neubrück III: 3 reine r 3:8, TrogeHnn 3:4, Noerz
2 3, Noxak 3:6, Prante 2:7, Hauel 1:7, Koellen
1 6, Scholl 1:2,
DJK Holweide V: Bruchhagen 3:4, Rosee 6:5. Klan-
kers 5:3, Arnoid 5:5, Giesselbach 3:5, Huber 7:2,
Boer.nert 2:2, Ostenöa 1:1, Hiller 2:0, Breidenbacr
1:0, Rothkanip 0:1, 3re;ina ':0,
TV »esthoven III: Haxfieid 8:3. HiHer 3:4, Butria-
ru 4:2, Thaubauville 8:2, ((eis 5:2, Kiiberg 2:2.
Gehring 1:0, Oa"r; 2:3, Schulte 1:2, Baumanri 2:2,
Boden 6:0,
TV Dellbrück IV: Scnenk 0:4, Strelon 2:2, Keidner
2:6, Schine rffiund 3:4, Rupsch 7:4, Jer.sen 3:7, St^nl
1:5, Strube 5:3, Suchfuli 0:5, Bertram 0:-, Sei-
bach 1:0, Geuß 0:1,
TTV Gladbach IV: Hungenbach 8:2, Bondartschuk 9:3,
Schuttier 7:4, Virilich 1:7, Laudenberg 3:7, Or.Ho-
ratz 4:7, Hagel 1:2, Richertzhaoen 0:5, Geöeie
1:1, Riessland 1:1,
TTV Gladbach III: Oreiocker 8:3, Dirscf'eid 4:4,
He'ites 10:1, Sengeousch 5:5, Strege 10:0, Hahendren
6:3, Schiittier 1:0, Bondartschuk 2:0,
TV Refrath V: Strauss 5:9, Evers 4:7, B'-eUbacn
6:7, Sulzer 3:8, Sitten 3:5, arke 2:3, Geuenicr
1:1, Augustin P 0:1, Augustin T 0:1.
3-Kreisklasse Ost
TV Voisifinkel IV: Schlaeger 7:3, Neuburger 11:3,
Schmidt 6:4, Heisterkamp 5:3, Kette 7:3, Kraenier
5:7, Kaulard 2:5, Nerner 0:1,
SV Steinenbrück III: Littge-Hittniann 1:9, Hagen
2:10, Dresbach 2:8, Klein 0:5, Niederschuh 1:7,
Bosbach 3:5, Joist 1:2, Fischer 0:1,
SV Steinenbrück II: Haarbrucker 4:3, Barkon 13:2,
Ossadnik S:9, Findeisen 7:4, Gorissen 6:6, Teborg
2:2, Höller 4:0, Henzel 0:1. Liittke-Hüttmann 1:1,
Dresfaach 0:1.
SV Hohkeppel III: Ritter 13:2, Kabinski 14:2, Her-
zog 12:1, Hinz 7:5, Scherer 2:0, Hagen 6:5, linde-
nau 0:4, Brochhaus 2:0, Schoenenborn 2:3, 3eyer
SV Frielingsdorf III: Biili 2:0, Schmitz 4:10, Sch-
ukze 0:2, Schitidt 2:12, Zysk 8:4, Cwerborn 3:c.
KilTi 2:0, Fielenbach 2:6. Öttershagen 1:3. rfove-
städt 1:0, Siebenaller 2:0, Etscheid 2:0,
OJK DursAeid II: Klinke 4:7, Orth 2:7, Schrit:
2:8, lindner 2:8. Schröder 2:7, -engler 4:4, äiic'i-
ler 0:4,
TTC Bensberg IV: Gessner 14:2, Schiebte 3:3, Cra-
aer 2:8. Kill 8:4, Kirchner 4:?^ Neis 0:1. üona
9:4, Schmidt 0:4, Ör.Knuth 5:1, uller 1:2,
SV Bechen IV: Schnoil 3:4. Ni»»er 1:2, Klus^tir.
5:7, Bvl A 5:8, Kioperfeld 4:8, Bosbach 2:6, Kar-
tei 0:3, Schmoll 4:5, Gregor 1:0. F'-anoenberc 3:1,
Seibach 1:2, Frangenoerg T 1:2.
TTC Bärbroich V: Braitsch 93, Schril 5:?, Kien
11:4, Bevelschmdt 7:1, Jatzen 9:5, f:'rch i:3,
Jennes 3:0, KnopD 0:3, Beyelschmidt H ':1, ^t:
J . l i
|